W tym poście mam dla Was kalendarz 2016 i plakat a4 pdf do druku !

Takie oryginalne tapety znalazłam kilka miesięcy temu na blogu Żyj Kochaj Twórz. Każdego miesiąca jego autorka Pani Karolina umieszcza w swojej wirtualnej przestrzeni cały pakiet nowych tapet. Przygotowane są w pakietach najbardziej popularnych rozmiarów do pobrania za darmo z kalendarzem lub jakąś fajną sentencją. Wszystko bardzo eleganckie i minimalistyczne, więc jeśli ktoś lubi taki styl to serdecznie polecam.

Bardzo spodobał mi się ten pomysł i jakiś czas sama z nich korzystałam bo z moją nagminną sklerozą dobrze jest mieć pod ręką kalendarz. W tym roku zagapiłam się i nie mam wersji papierowej, więc takie rozwiązanie jest dla mnie idealne  a z laptopa korzystam codziennie i prawie zawsze mam go pod ręką. To podsunęło mi pomysł by samej coś zaprojektować. Bodźcem do zaprojektowania pierwszego zestawu tapet i plakatu była adopcja. W lutym tego roku przygarnęłam ze schroniska malutką kotkę i to właśnie ona była moją  inspiracją do pakietu z marca –Tapeta z kalendarzem na pulpit + plakat do pobrania . Podoba mi się to, że mogę ją dowolnie modyfikować zaznaczyć sobie wydarzenia takie jak urodziny czy Chrzciny co jest bardzo przydatne. No i tworzenie grafik sprawia mi przyjemność więc udało mi się połączyć przy okazji przyjemne z pożytecznym. Przy tworzeniu każdej kolejnej tapety robię też plakaty  do druku w wygodnym formacie a4 pdf.

Jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam na mój fanpage:)

kalendarz 2016 i plakat a4 pdf do druku

 

plakatty-sierpien-megartblog

untitled-4

Klikając poniższy przycisk, pobierzesz gotowy pakiet tapet na pulpit z kalendarzem na sierpień 2016 w trzech formatach oraz wersję kalendarza i plakatu z sentencją do druku. Przygotowałam je w formacie a4 PDF, z których możesz korzystać do woli i całkowicie za darmo. Jeśli przydadzą Ci się i podobają moje grafiki to może skorzystają z nich również Twoi znajomi? Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz ten post na facebooku:)

Jeśli chcesz pobrać plakaty i tapety na pulpit wystarczy nacisnąć poniższy przycisk. Miłego użytkowania.

przycisk-do-pobierania

Pozdrawiam Meg