Album na Komunię Świętą czyli pamiątka wyjątkowego dnia

Czwartek wieczór, wiec najwyższy czas i pora aby zabrać się za tworzenie albumu. Kawka, i.. i jak zwykle przy takich dużych projektach w głowie pustka. Robię albumy techniką scrapbooking tak rzadko, tworzenie kartek przychodzi z dużo większą swobodą. Takie projekty jak  album na zdjęcia dla Gabrysi, są wyzwaniem a ja lubię urozmaicenia i wyzwania.

megart-album-komunia-001

Wraz z mamą Gabrysi ustaliłyśmy, że na pewno znajdą się w nim elementy różu, jednak nie chciałyśmy by było zbyt słodko. Padło na dodatki bieli i beżu. By album z biegiem czasu się nie zniszczył wykonałam do niego pasujące pudełko. Ma to być pamiątka na lata, taki drobiazg jak opakowanie pomoże w jego przechowywaniu no i robi wrażenie.

megart-album-komunia-003

megart-album-komunia-005

Nie chciałam przesadzić z dodatkami, miało byś dziewczęco i lekko. Koronka idealnie sprawdziła się w tym wypadu. Delikatna nieco przeźroczysta do tego białe kwiatuszki z różowymi środkami. Zdjęcia, które otrzymałam były duże i ładne, no bo i modelki bardzo urodziwe. Dodałam tylko kremowy papier pod każde zdjęcie i wstążkę z serduszkiem na brzegach  i koronkę z papieru, którą wycięłam specjalnym dziurkaczem. Czasem mniej znaczy więcej jak to mówią.

megart-album-komunia-006

Koniecznie napiszcie jak Wam się podobał? Może trzeba było dodać czegoś lub więcej? Jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby na wykonie takie albumu to chętnie go poznam.:)

Pozdrawiam Meg